KFUM-Ravnshøj-Skærum

KFUM-Ravnshøj-Skærum

Sammen rykker vi verden, med vilje….

Grupperådsmedlemmer

Planlagte grupperådsmøder: 
 
18.01.2018
 
22.03.2018
 
24.05.2018
 
09.08.2018
 
11.10.2018

                  

Funktion: Navn og adresse Telefon- nummer E-mail
Formand Joe Bridges, Hønetoften 13, Ravnshøj 29939382 kfumformand@gmail.com
Forældrerepræsentanter Karina Svendsen, Mariesmindevej 10, Trøderup 22127101 datter.ku8@svendsen.mail.dk
  Henriette Lyng Hartvig, Møllevej 9, Ravnshøj 41225948 henriette.lyng.hartvig@hjorring.dk
  Therese Toft Pedersen, Hanetoften 60, Ravnshøj.   kfumkasserer@gmail.com
  Joe Bridges, Hønetoften 13 Ravnshøj. 29939382 kfumformand@gmail.com
  Jeanette Schou, Øksnebjergvej 32, Frederikshavn 24907030 jeanette.bundgaard.schou@gmail.com
  Vania Rasmussen, Dvergetvedvej 305, Dvergetved, 9870 Sindal 40429568 vaniarasmussen@hotmail.com
Suppleanter og repræsentanter i Aktivitetshuset i Skærum Lene Schønning, Borgervej 23B, Skærum   lene_s@post.tele.dk
  Bo Engman    
Gruppeleder Christina Stønbach, Hønetoften 13, Ravnshøj 21445334 kfumrs@gmail.com
Kasserer Therese Toft Pedersen, Hanetoften 60, Ravnshøj   kfumkasserer@gmail.com
Revisorer        Hanne Lauritsen, Tømmergade 5, Ravnshøj            
29486174 hlau@frederikshavn.dk
  Bent Christensen, Mariendalsvej 93, Ravnshøj 98484247 skbjork93@gmail.com
Ledere ; Ulla Rømer Isaksen, Møllevej 11, Ravnshøj 60719340 romer.ulla@gmail.com
  Jesper Mygind, Hovbakvej 9, Skærum 98473773 Familienmygind@10mb.dk
  Anne Sønderby, Hjørringvej 214, Ravnshøj  30684046 anneanse@hotmail.com
 
Spejdervenner:  
Kirsten Christensen Lendumvej 74, Åsted 98484288 kirsten@skolely.dk
Karen Christensen, Kærsangervej 142, 9900 51904431 morkarens@gmail.com
Hanne Gitte Birkbak, Lendumvej 73, Åsted 98484617 birkbak@besked.com
Karen Birkbak, Faurholtvej 2, Ravnshøj 98484032 MorkarenBK@live.dk
Bent Christensen Mariendalsvej 93, Ravnshøj 98484247 skbjork@post10.tele.dk
Erik Andersen Slustrupvej 50, Skærum 98475018 sdr.ravnstrup@mail.tdcadsl.dk
Grete og Asger Terp Føltoften 11, Ravnshøj 98484780 gantt@tdcadsl.dk
Peter Hartvig, Møllevej 9, Ravnshøj   30550424 carllanger.hartvig@gmail.com
Jørgen Christensen Møllevej 4, Ravnshøj 98484777 jorgenchristensen@bbnpost.dk
Anders Bjørk Gaarbogaardvej 12, Bindslev 25302177 a_bjorkc@live.dk
Nicolai Tegllund Ahornvej 14, Sindal 27515172 tegllund@hotmail.com
Lone Pedersen, Katsigvej 47, Skærum 98473548 mosen47@gmail.com
Malene Christensen, Tolnevej 4, Kvissel 27850329 maleneelling@gmail.com
 

BESLUTTET FORÅR 2002:

5 til forældrerådet fra Ravnshøj

2 til forældrerådet fra Skærum

1 suppleant fra Ravnshøj

1 suppleant fra Skærum

9 i alt